Menu

Letenky pro trasu PrahaEdinburgh

Jednosměrná
Zpáteční
út 19. 6.
1
0

Jednoduše

Vyber si nejlevnější a nejrychlejší trasu od jednoho z 600 oficiálních partnerů

Vyber si způsob cestování

Užij si cestování vlakem, busem či letecky po celé Evropě

Kdykoli, kdekoli

Víme, že rezervací jízdenky cesta nekončí a proto jsme tu pro tebe od jejího začátku do konce

Tyto společnosti nám důvěřují. Všechny jejich jízdenky prodáváme na jednom místě.

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF
Dnes
út 19. 6.
čt 21. 6.
pá 22. 6.
ne 24. 6.
po 25. 6.
út 26. 6.
easyjet159
easyjet42
easyjet82
air_france101
ryanair100
eurowings83
flybe44

Letecky na trase Praha – Edinburgh

Délka letu:
8 hodin 55 minutes
Místo příletu:Edinburgh
Místo odletu:Praha
Cena letenky:74
Vzdálenost:1341 Kms
Aerolinky:Eurowings, Eurowings , Ryanair, Wizz Air, Easyjet, Brussels Airlines, Jet2.com, Flybe, Air France, easyJet, easyjet

Letenky Praha – Edinburgh


Letecký koridor mezi Prahou a Edinburghem propojuje dvě, velmi výrazné turistické destinace, které jsou zároveň hlavními městy. Mezi oběma městy panuje velmi vysoká poptávka, a to ze strany jak skotských turistů, kteří si Prahu oblíbili jako levnou lokalitu na prodloužené víkendy, tak i českých cestovatelů, studentů a obchodníků. Z hlavního města České republiky do skotského hlavního města létají letadla různých dopravních společností (například Jet2.com, Easy Jet a Ryanair), zhruba každou hodinu. Města jsou od sebe vzdálená přibližně 1400 kilometrů. Nejkratší lety bez přestupů trvají něco málo přes dvě hodiny. Edinburgh je vyhledávanou turistickou destinací. Největším lákadlem je historické centrum města zapsané na seznamu UNESCO.


Aerolinky na trase
Délka letu Praha – Edinburgh
Počet letů na trase
Letiště odletu a přiletu


Které aerolinky létají na trase Praha – Edinburgh?


Na této frekventované trase je široké zastoupení leteckých dopravců. Nejrychlejší let bez přestupu poskytuje easyJet. Non-stop letenky Praha – Edinburgh dále nabízí pouze RyanAir. Společnost KLM létá přes Amsterodam, Lufthansa nabízí spojení přes Frankfurt a s Brussels Airlines je možné letět z Prahy do Edinburghu přes Brusel.

Jak dlouhý je let Praha – Edinburgh?


Při koupi letenkyPraha – Edinburgh je dobré zvážit datum odletu, přímé spojení totiž není k dispozici každý den. Přímou linkou létají do Edinburghu společnosti easyJet a RyanAir. Se společností easyJet trvá let dvě hodiny a dvacet pět minut. Spojení s jedním přestupem, ať už v Londýně, Bruselu nebo Amstero-damu, trvají od čtyř do pěti hodin.

Kolik letů je k dispozici na trase Praha – Edinburgh?


Každý den je možné si vybrat pro přesun z Prahy do Edinburghu z více než dvaceti leteckých spojení. První lety startují již v šest hodin ráno a poslední lety jsou každý den odbavovány krátce před desátou hodinou večer. Společnost easyJet létá na této trase až pětkrát denně.

Ze kterých letišť odlétají a na která letiště přistávají letadla na trase Praha – Edinburgh?


Odlet z letiště v Praze: Na Terminál 1, odkud startují letadla směr Edinburgh, je možné se dopravit linkou metra A a následně autobusem až k Terminálu. Celkově cesta zabere přibližně tři čtvrtě hodiny. Pro cestující, kteří se na letiště chtějí dopravit autem, jsou k dispozici nadzemní hlídané garáže. Ve všech halách letiště je dostupná wi-fi bez časového omezení.

Přílet na letiště Edinburgh: Po příletu na letiště Edinburgh Airport je možné si od-počinout v některé z mnoha restaurací, nebo se věnovat nákupům. Nejpohodlněji je možné se dostat z letiště do centra města linkou Airlink 100. Autobus Airlink 100 odjíždí z letiště několikrát za hodinu a cesta zabere zhruba tři čtvrtě hodiny. Konečnou stanicí tohoto autobusu je Waverley Bridge. Odtud už je to jen pár kroků k hlavnímu vlakovému a autobusovému nádraží.

Cestování je ještě jednodušší s aplikací GoEuro

Přesvědč se hned

Používáme cookies abychom vám zprostředkovali lepší servis, abychom mohli analyzovat uživatelské chování a cílit reklamu GoEuro na jiných webových stránkách. Pokračováním souhlasíte s používáním souborů cookie v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.