Menu

Letenky pro trasu PrahaBerlín

Jednosměrná
Zpáteční
út 19. 6.
1
0

Jednoduše

Vyber si nejlevnější a nejrychlejší trasu od jednoho z 600 oficiálních partnerů

Vyber si způsob cestování

Užij si cestování vlakem, busem či letecky po celé Evropě

Kdykoli, kdekoli

Víme, že rezervací jízdenky cesta nekončí a proto jsme tu pro tebe od jejího začátku do konce

Tyto společnosti nám důvěřují. Všechny jejich jízdenky prodáváme na jednom místě.

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF
Dnes
út 19. 6.
st 20. 6.
čt 21. 6.
pá 22. 6.
so 23. 6.
ne 24. 6.
eurolines_france389
eurolines_france347
eurolines_france347
eurolines_france347
eurolines_france389
eurolines_france445
eurolines_france445
deutsche_bahn1750
deutsche_bahn898
deutsche_bahn512
deutsche_bahn512
deutsche_bahn512
deutsche_bahn512
deutsche_bahn769
lot_polish_airlines2766
easyjet2238
iberia2731
easyjet1729
swiss2705
easyjet1570
eurowings2955

Letecky na trase Praha – Berlín

Délka letu:
11 hodin 37 minutes
Místo příletu:Berlín
Místo odletu:Praha
Cena letenky:2015
Vzdálenost:280 Kms
Aerolinky:Austrian Airlines, Eurowings, Volotea, Ryanair, Lot Polish Airlines, Iberia, Aer Lingus, Swiss, Czech Airlines, Air France, easyJet

Letecky z Prahy do Berlína – Přehled cesty

Trasa mezi Prahou a Berlínem propojuje české a německé hlavní město, jež jsou vzájemně relativně blízko. Na tomto úseku však panuje vysoká poptávka a letecká doprava je tak rychlejší alternativou k vlakům a autobusům. Lze tu potkat turisty, studenty a obchodníky. Lety provozuje exkluzivně jen Air Berlin, který vypravuje dva spoje denně, jeden před jedenáctou hodinou ráno, druhý před půl osmou večer. Vzdálenost 350 kilometrů letadlo uletí asi za 40 minut. Letenky si lze zakoupit na kterémkoliv rezervačním portále.

Letenky z Prahy

Do Berlína se vždy odlétá z Terminálu 2 (Německo je členem Schengenské dohody), letiště Václava Havla Praha, kam se lze dopravit autobusy od stanic metra Nádraží Veleslavín, Zličín a Nové Butovice. K dispozici je též shuttle od Masarykova nádraží nebo taxíky.

Letecky do Berlína

Všechny lety z Prahy končí na letišti Berlin Tegel, které je jedním ze čtyř letišť (další tři jsou Schönefeld, Tempelhof a Brandeburger). Pravidelné spojení mezi hlavním vlakovým nádražím, Brandeburskou bránou a Alexanderplatzem zajišťuje TXL Jet Express Bus. Jeho odnož X9 pak zajíždí k zoologické zahradě. Do centra dále jezdí autobusy 109 a 128. Během 50-ti minut se dá dojet i vlakem na hlavní nádraží. V rámci celého Berlína lze využít ještě tramvají, nadzemní dráhy (s-bahn) a metra (u-bahn).

Destinace Berlín

Berlín je hlavním městem Německa a zároveň druhou největší metropolí Evropské Unie. Jedná se o bušící srdce a nejkosmopolitnější destinaci střední Evropy. Nejen architektonické památky, ale především noční život, popkultura a neskutečná rozmanitost jsou důvody, proč je Berlín cílem mnoha milionů turistů ročně. Za návštěvu rozhodně stojí dominanta města - televizní věž, odkud je nádherný výlet. Velkým lákadlem je i Museum Insel - ostrov, na němž se nachází několik muzeí mnoha zaměření. Nelze opomenout ani zoologickou zahradu, braniborskou bránu, budovu říšského sněmu, třídu Unter den Linden a mnoho dalšího. Velmi zajímavým výletem může být zámecký areál Sancoussi u městečka Potsdam.

Cestování je ještě jednodušší s aplikací GoEuro

Přesvědč se hned

Používáme cookies abychom vám zprostředkovali lepší servis, abychom mohli analyzovat uživatelské chování a cílit reklamu GoEuro na jiných webových stránkách. Pokračováním souhlasíte s používáním souborů cookie v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.