GoEuro rozdává stipendia ve výši 21 000 €!Plánuješ studovat v roce 2018 v zahraničí? Chystáš se vyrazit do jedné z Evropských zemí a hledáš způsob jak získat pomoc s financováním tvého studia?

Protože jsme platforma pro hledání a rezervaci vlaků, autobusů a letů po Evropě, rozhodli jsme se v GoEuro podpořit cestování po starém kontitentu tím, že studentům nabídneme:

€2000

10x stipendium pro studium v zahraničí

Pro studenty studující v zahraničí v Evropě

€500

2x výhra v soutěži na Instagramu

Pro ty, kdo se zúčastní naší foto/video soutěžePodej si žádost o stipendium v Evropě


Pro usnadnění cestování studentům v zahraničí, nabízí GoEuro 10 individuálních stipendií, každé ve výši 2 000 €. Přihlásit se můžeš podáním formuláře (ujisti se prosím, že tvá univerzita je zahrnuta v tabulce uvedené níže).


Studenti, kteří se chtějí zůčastnit také soutěže na Instagramu, musí zatrhnout příslušné políčko ve formuláři a uvést jméno svého účtu na Instagramu. Poté musí zveřejnit příspěvek s videem nebo fotografií, který představuje evropskou zemi, ve které chtějí studovat. Fotka nemusí být v konkrétní zemi pořízena, měla by ji však nějakým způsobem definovat. Buď kreativní! Příspěvek musí být označen @goeuro, dále musí být přidán hashtag #goabroad a komentář vysvětlující proč sníš o studiu v zemi, kterou sis ke studiu vybral/a. Dvě nejvíce inspirující videa nebo fotografie vyhrají 500 € a ohodnotí je fotograf Samuel James Harries z EyeEm. Náš instagramový profil najdeš zde: @goeuro.


Jak se zúčastnit


Důležité pokyny

Všichni studenti, kteří se chtějí přihlásit do soutěže o stipendium od GoEuro, musí vzít na vědomí následující:


– Univerzita, na které studují, musí být oprávněná pro toto stipendium. Studenti si mohou ověřit, zda univerzita byla schálena pro tento program v “Seznamu oprávněných univerzit”, který se nachází níže (viz link).


– Pokud univerzita není na našem seznamu uvedena, studenti nás mohou pomocí e-mailového kontaktu [email protected] o zařazení požádat, případně se sami mohou obrátit na univerzitu s žádostí o zveřejnění informace o soutěži na webu univerzity nebo v newsletteru univerzity, čímž univerzita splní podmínky nutné pro zařazení na seznam.


– Podmínky, které je nutné splnit, aby byla univerzita zahrnuta do programu: Univerzita musí zveřejnit informaci o soutěži GoEuro o stipendium pro studium v zahraničí na webové stránce univerzity nebo v e-mailovém newsletteru univerzity.


– Všichni účastníci soutěže již musí být zaregistrovaní na univerzitě pro akademický rok 2017/2018. Vítězové soutěže budou požádáni o dodání dokumentu s potvrzením o studiu (PDF kopie), vystavené univerzitou, na které v současnosti studují. Dále budou muset dodat kopii “Potvrzení o přijetí” (PDF kopie), do studentského programu v zahraničí od Evropské instituce (univerzity). Do programu mohou být zahrnuty pouze ty programy studia v zahraničí, které se uskuteční v rámci Evropské Unie nebo Schengenského prostoru.

Období pro podání žádostí

– Přihlášky do soutěže budou akceptovány v období:

od 12:00 (SEČ) v pondělí 25. září 2017, do půlnoci (SEČ) ve středu 31. ledna 2018. Přihlášky podané mimo tento časový úsek nebudou akceptovány.

Časový harmonogram

Pondělí 25. září 2017 – program je zahájen a jsou akceptovány přihlášky

Středa 31. ledna 2018 – uzávěrka příjmu přihlášek

Pondělí 5. února 2018 – zveřejněni budou vítězové soutěže

Země, jejichž studenti se mohou zúčastnit

Studenti, kteří se chtějí zúčastnit našeho programu studia v zahraničí mohou žádat z těchto zemí:

USA, Velká Británie, Španělsko, Německo, Itálie, Česká republika, Polsko, Nizozemsko, Švédsko, Portugalsko.

Více informací o programu studia v zahraničí

Pro další tipy a informace, týkající se pobytu a cestování v zahraničí, si můžeš přečíst některý z článků na našem blogu. Odkaz najdeš níže.Po spoustě informací přichází na řadu ta zábavnější část: představ si, co všechno by bylo možné podniknout s částkou, kterou v soutěži můžeš vyhrát !

Od jednodenních výletů z města, ve kterém budeš studovat, přes zajímavé celovíkendové cesty, až po roadtrip napříč celou Evropou.

Naše stipendium ti umožní načerpat bohaté kulturní zkušenosti, zatímco si prohlubuješ své vzdělání.Seznam oprávněných univerzitNejčastější otázky

Jaké jsou výhry v soutěži?

Připravených máme 10 stipendií v hodnotě 2 000 € pro studenty chystající se studovat v zahraničí. Dále máme 2 ceny v hodnotě 500 € pro dva vítěze naší soutěže na Instagramu.

Jak se mohu přihlásit?

Studenti, kteří se chtějí soutěže o stipendium pro studium v zahraničí zúčastnit, jednoduše vyplní formulář s přihláškou, který najdete zde.

Kdo se může zúčastnit?

– Tento rok jsme stipendium pro studium v zahraničí připravili pro studenty univerzit z těchto zemí: USA, Velká Británie, Španělsko, Německo, Itálie, Česká republika, Polsko, Nizozemsko, Švédsko, Portugalsko.


– Všichni studenti, kteří si přejí podat přihlášku do soutěže a vyhrát stipendium od GoEuro, a jsou momentálně zapsaní ke studiu na univerzitě v jedné z výše uvedených zemí, musí vzít na vědomí, že univerzita, na které studují musí být zapsána na “Seznamu oprávněných univerzit”. Studenti se mohou přesvědčit, je-li jejich univerzita zahrnuta přímo na “Seznamu oprávněných univerzit” výše.


– Pokud univerzita není uvedena na našem “Seznamu oprávněných univerzit”, studenti nás mohou kontaktovat na [email protected] a zaregistrovat tak univerzitu sami. Druhou možností je kontaktovat příslušnou osobu na univerzitě s žádostí o zveřejnění informace o soutěži na webu univerzity nebo v newsletteru univerzity, čímž univerzita splní podmínky nutné pro zařazení na seznam.


– Podmínky, které musí univerzita splnit, aby byla zahrnuta na “Seznam oprávněných univerzit”: Univerzita musí zveřejnit informaci o soutěži GoEuro o stipendium pro studium v zahraničí na webové stránce univerzity nebo v e-mailovém newsletteru univerzity.

Jaké jsou podmínky účasti v soutěži?

Všichni účastníci soutěže již musí být zaregistrovaní na univerzitě pro akademický rok 2017/2018. Vítězové soutěže budou požádáni o dodání dokumentu s potvrzením o studiu (PDF kopie), vystavené univerzitou, na které v současnosti studují. Dále budou muset dodat kopii “Potvrzení o přijetí” (PDF kopie), do studentského programu v zahraničí od Evropské instituce (univerzity). Do programu mohou být zahrnuty pouze ty programy studia v zahraničí, které se uskuteční v rámci Evropské Unie nebo Schengenského prostoru

Kdy budou vyhlášeni vítězové soutěže?

Uzávěrka termínu pro podání přihlášky do soutěže je do půlnoci (SEČ) ve středu 31. prosince 2018. Vítěze vyhlásíme v pondělí 5. února 2018..

Jak bude vítězům předána cena?

Organizátor soutěže (GoEuro) bude kontaktovat vítěze. Peněžitá výhra bude organizátorem zaslána vítězi bankovním převodem. Výhru nelze vyměnit ani převést na jinou výhru.

Můžu vyhrát stipendium od GoEuro a zároveň soutěž na Instagramu?

Lze se zúčastnit soutěže o obě ceny, jedna osoba však může vyhrát pouze jednu cenu.

Jaký je rozdíl mezi soutěží o stipedium pro studium do zahraničí a soutěží na Instagramu?

Pro účast v soutěži GoEuro o stipedium pro studium do zahraničí je nutné vyplnit formulář s přihláškou, která je umístěna na webu této soutěže.

Zúčastnit se soutěže na Instagramu může každý, kdo zodpoví otázku a zveřejní fotku nebo video na svém účtu na Instagramu, vyjadřující zemi, kterou si dotyčný zvolil pro studium v zahraničí. Příspěvek na Instagramu musí obsahovat označení @goeuro, hastag #goabroad a komentář vysvětlující, proč sníš o studiu dané v zemi.

Jak budou vítězové soutěže vybráni?

Deset stipednií ve výši 2 000 € bude vybráno náhodným losem. Vítězové soutěže na Instagramu budou vybráni třetí stranou – fotografem, na základě nejvíce motivující fotografie/videa a komentáře.Naší misí v GoEuro je usnadnit cestování, jak je to jen možné...

...a to zlepšováním dopravního spojení do všech měst a městeček napříč Evropou. Ať už cestuješ vlakem, autobusem nebo letecky,
snažíme se zpříjemnit ti proces plánování i samotného cestování do tvé cílové destinace na maximum. Zjisti více o našem produktu zde.

Zůstaňte v obraze!

Získej e-mailem zajímavé nabídky, připomínky tvých nadcházejících cest a další informace.

Naplatný formát e-mailu

Poslali jsme vám e-mail s potvrzením.
Klikněte prosím na odkaz v e-mailu pro dokončení procesu.