LondýnBrusel

Jednosměrná
Zpáteční
so 21. 4.
1
0

Nejlepší cena

Porovnání v reálném čase

Jednoduchá rezervace

Přímý přístup k více než 600 aerolinkám, autobusovým a železničním dopravcům

Spokojenost našich zákazníků

Více než 20 milionů uživatelů z více než 120 zemí

Dnes
so 21. 4.
ne 22. 4.
po 23. 4.
út 24. 4.
st 25. 4.
čt 26. 4.
eurolines_france33
regiojet15
regiojet15
regiojet15
regiojet15
regiojet15
regiojet15
Hledej ceny
eurostar64
eurostar64
eurostar51
eurostar64
eurostar51
eurostar64
Hledej ceny
regiojet15
regiojet15
regiojet15
regiojet15
regiojet15
regiojet15

Cestování na trase Londýn – Brusel

Všichni ti, kdo se rozhodnou cestovat z hlavního města Spojeného království Velké Británie a Severního Irska do hlavního města Belgie mají na výběr z pestré palety různých způsobů dopravy od různých dopravců. Vlaky, autobusy i letadla spojují obě města několikrát denně 7 dní v týdnu. Letadla vzlétají každý den téměř ze všech Londýnských letišť. Vlaky společnosti Eurostar nabízejí nejrychlejší možný způsob dopravy na této trase a dovezou cestující z centra Londýna pohodlně do centra druhého Bruselu. Cesta autobusem trvá déle ale je levnou a praktickou variantou.

K dispozici je také zpáteční cesta mezi Bruselem a Londýnem.

Autobusy z Londýna do Bruselu

Společnost National Express provozuje autobusovou dopravu na trase Londýn–Brusel a ve všední dny nabízí 4 spojení, v pátek a v sobotu dokonce o něco více. Cesta autobusem zabere kolem 7 až 9 hodin v závislosti na zvoleném spoji. Společnost Megabus provozuje dvě spojení denně od soboty do čtvrtka, v pátek o několik spojení více. Autobusy francouzského dopravce Ouibus se na cestu vydávají každou noc. Všechny autobusy svou cestu začínají na nádraží Victoria Coach Station. V Bruselu vás autobusy National Express a Megabus dovezou na nádraží Gare du Nord Station a noční Ouibus přijíždí na nádraží Rue de France, nacházející se v přímé blízkosti Midi Station.

Vlaky z Londýna do Bruselu

Vlaky Eurostar vyjíždějí z londýnského nádraží St.Pancras International. Odtud jezdí frekventovaně metro a autobusy městské hromadné dopravy do všech částí Londýna. Cesta vlakem zabere kolem dvou hodin a k dispozici jsou většinou dva spoje za hodinu, ve špičce dokonce více.

Letenky z Londýna do Bruselu

Lety do Bruselu vzlétají z těchto londýnských letišť: Heathrow, Gatwick, Stansted a z letiště London City. Na všechna letiště se dostanete poměrně jednoduše vlakem či autobusem z centra města. Letiště Heathrow spojuje s centrem města také metro. Let zabere včetně čekání při odbavení a bezpečnostní kontrole kolem 4 hodin. Na výběr je několik aerolinek, například Brussels Airlines, British Airways¨, Air France, KLM, EasyJet nebo Vueling.

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF
Hledáte spojení?

Stáhni si hned teď aplikaci GoEuro ZDARMA