Menu

BruselAmsterdam

Jednosměrná
Zpáteční
út 19. 6.
1
0

Jednoduše

Vyber si nejlevnější a nejrychlejší trasu od jednoho z 600 oficiálních partnerů

Vyber si způsob cestování

Užij si cestování vlakem, busem či letecky po celé Evropě

Kdykoli, kdekoli

Víme, že rezervací jízdenky cesta nekončí a proto jsme tu pro tebe od jejího začátku do konce

Dnes
út 19. 6.
st 20. 6.
čt 21. 6.
pá 22. 6.
so 23. 6.
ne 24. 6.
meinfernbus_flixbus9
citybus_express8
citybus_express8
citybus_express8
citybus_express8
citybus_express8
citybus_express8
sncb_ic48
sncb_ic48
sncb_ic48
sncb_ic48
sncb_ic48
sncb_ic48
sncb_ic34
eurowings123
eurowings123
flybe115
eurowings123
lufthansa128
acces_rail66
unknown65

Cestování na trase Brusel – Amsterdam

Každý, kdo cestuje mezi belgickým hlavním městem a Amsterdamem má možnost volby mezi několika různými druhy dopravy. Vlaky, autobusy i letadla spojují obě města pravidelnými linkami a cesta zabere přibližně stejné množství času. Zdánlivě rychlejší cesta letadlem se prodlužuje díky nutnému transportu na letiště a čekacím dobám přímo na letišti. Když toto vezmete v potaz, zjistíme, že pozemní doprava (ať už busem nebo vlakem), je v tomto případě rychlejší – zabre něco kolem 2 hodin.

K dispozici je také zpáteční cesta mezi Amsterdamem a Bruselem .

Autobusy z Bruselu do Amsterdamu

Autobusová doprava mezi těmito městy je oblíbeným a pohodlným způsobem dopravy. Služby poskytují například tito dopravci Flixbus, Ouibus, Euroline a Megabus. K dispozici je široká nabídka spojů každý den v různých hodinách a vybere si tak každý cestovatel. První autobusy dne vyrážejí v noci v 1:15, a poslední ve 21:15. Cesta zabere pouhé dvě hodiny. Autobusy vyjíždějí z bruselského nádraží Brussels-Midi nebo ze stanice Brussles-Nord.

Vlaky z Bruselu do Amsterdamu

Vlaky mezi Bruselem a Amsterdamem vyjíždějí každou hodinu, 7 dní v týdnu. Železniční spoje provozují dvě společnosti, buď společnost Thalys nebo NS International. Cesta zabere 1 hodinu a 50 minut, pokud se jedná o přímý spoj. Nejrychlejší vlak vyráží z nádraží Brussels-Midi od 8:45 ráno do 21:00.

Letenky z Bruselu do Amsterdamu

Přímé letecké spoje z Bruselu do Amsterdamu provozují nizozemské aerolinky KLM. Samotný let trvá kolem jedné hodiny. K dispozici jsou 4 lety denně, s odletem ráno, v poledne a v odpoledních a večerních hodinách. Všechny lety v Bruselu začínají svou cestu na letišti Brussels Airport a přistávají na amsterdamském letišti Schiphol.

Tyto společnosti nám důvěřují. Všechny jejich jízdenky prodáváme na jednom místě.

Deutsche Bahn
National Rail
National Express
Flixbus
Eurolines
SNCF
Cestování je ještě jednodušší s aplikací GoEuro

Přesvědč se hned

Používáme cookies abychom vám zprostředkovali lepší servis, abychom mohli analyzovat uživatelské chování a cílit reklamu GoEuro na jiných webových stránkách. Pokračováním souhlasíte s používáním souborů cookie v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se kdykoli odhlásit.