Co je to Interrail?

Chtěli byste objevit více z toho, co Evropa vášnivým cestovatelům nabízí?

Interrail Pass vám nabízí svobodu a flexibilitu, a vy tak můžete cestovat na kterékoli místo v Evropě. Nastupte na palubu a navštivte francouzské Alpy, norské fjordy, španělské pláže a další krásná místa Evropy.

Global Pass
Bis zu 30 Länder
Eurail Map 1

Global Pass

Interrail Global Pass pokrývá téměř kazdý kout Evropy a dává vám neomezenou flexibilitu na vašich cestách. Zahrnuje 30 evropských zemí a je tak jisté, že vás čeká nejedno dobrodružství!

  • Spolu s Interrail Global Pass získáte také cestovní balíček zdarma. Obsahuje Interrail mapu, která zobrazuje hlavní železniční trasy v Evropě, přibližný čas cesty mezi většími městy. Dále také místa, kde je k dispozici trajekt nebo vyhlídkové trasy, po kterých stojí za to se vydat.
  • Cestující ve věku mezi 12 a 25 lety mohou získat youth pass, jehož cena je o 35% nižší než pro dospělé. Mladí lidé tak získají skvělou šanci objevovat Evropu za zlomek bežné ceny. Děti mladší 11 let mohou získat zdarma child pass, pokud je zárověň zakoupen adult pass.
  • Interrail Pass přináší specifické výhody pro každou zemi Evropy, takže podle toho, kde zrovna cestujete, můžete využít výhody jako cestování městskou hromadnou dopravou zdarma, slevy v pratnerských restauracích a hotelech nebo vstup zdarma do muzeí.
Mehr herausfinden
One Country Pass
1 Land
Eurail Map 1

One Country Pass

Interrail One Country Pass poskytuje skvělou možnost těm, kteří chtějí strávit více času v jedné konkrétní zemi. Můžete si vybrat z 28 různých One Country Passů a prozkoumat podrobně, co daná země nabízí.

  • Cestující ve věku mezi 12 a 25 lety mohou získat youth pass, jehož cena je o 35% nižší než pro dospělé. Děti mladší 11 let mohou získat zdarma child pass, pokud je zárověň zakoupen adult pass.

  • Interrail Pass přináší specifické výhody pro každou zemi Evropy, takže podle toho, kde zrovna cestujete, můžete využít výhody jako je třeba cestování městskou hromadnou dopravou zdarma, slevy v partnerských restauracích a hotelech nebo vstup zdarma do muzeí.
Mehr herausfinden